Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kogo na mida ? Obojętnie jaka cena


kzHplaY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Zed'a:

 

+ mobilny

+ spory dmg

+ silny 1vs1

+ dobry splitpush

+ łatwy harras

+ brak many

 

- zależny od itemów

- trudny do ogarnięcia

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Z ad na pewno Zed, @Nitex podał powody. Z ap polecam Lux (unieruchamia dwóch przeciwników, długi zasięg z ult, dobry dmg i shield), Syndra (może zestunować kilku przeciwników, jeżeli dobrze trafimy, dobry dmg, jak na AP nawet wytrzymała, genialna 1 vs 1), Ahri (dobry dmg, escape, przyciągnięcie przeciwnika w swoją stronę), Orianna (dobra tarcza, dmg, spowolnienie/przyspieszenie). Nie chcę mi się dokładnie opisywać :P

Opublikowano

lux nie ma stuna 

                                                                                                      89353087769044834742.jpg

Opublikowano
 

lux nie ma stuna 

Jakim cudem nie ma "stuna"? A "E" ? Widzę, że plastik V się kłania.

 

Ja osobiście polecam, o ile lubisz się pobawić Tristana AP. Maksujesz "E" potem "W", "Q" w ogóle nie bierzesz dopóki nie będziesz zmuszony.

Przy full bulidzie AP myślę, że z ulta wykręcisz ok 2k hp. Na 6 lvl masz 100% killa. Graj z Fleshem i Ignitem. Dobry system escape. Gdy jestes wkurwoiny (przepraszam za słownictwo jeśli kogos uraża) uzywasz "W" (muszisz być za enemy) szybko "E" i ult pod turret, ewentualnie używasz ignite :D.

 

Ale to jest postać (wg mnie) dla profesjonalistów. Chodzi oczywiście o AP.

                                                                  ddvv4VY.png

Opublikowano

 

 

Jakim cudem nie ma "stuna"? A "Q" ? Widzę, że plastik V się kłania.

 

Ja osobiście polecam, o ile lubisz się pobawić Tristana AP. Maksujesz "E" potem "W", "Q" w ogóle nie bierzesz dopóki nie będziesz zmuszony.

Przy full bulidzie AP myślę, że z ulta wykręcisz ok 2k hp. Na 6 lvl masz 100% killa. Graj z Fleshem i Ignitem. Dobry system escape. Gdy jestes wkurwoiny (przepraszam za słownictwo jeśli kogos uraża) uzywasz "W" (muszisz być za enemy) szybko "E" i ult pod turret, ewentualnie używasz ignite :D.

 

Ale to jest postać (wg mnie) dla profesjonalistów. Chodzi oczywiście o AP.

 

Lux nie ma stuna ma unieruchomienie stun a unieruchomienie to dwa różne słowa stun ogłusza i koles nic nie moze zrobic a unieruchomienie jak sama nazwa mówi koles nie moze sie ruszac ale moze atakowac AA

Opublikowano

Ahri

-Coś w stylu stuna ale gdy go użyjesz to champion jest spowolniony do bodajże 100-200 speeda i nie może nic zrobić

-Q działa jak bumerang sivir

-Duchy na W które priorytetowo atakują bochaterów

-Strasznie mobilna

-jak na postać ap to nie jest jakaś megaa manożerna

-może carrować gre

-pasyw... co 9 stack (1 uderzenie ze skilla to 1 stack) uzdrawia cie o jakąś tam liczbe

-dość łatwa

-Combo po 7 lvl i kolesia nie ma

Opublikowano

Polecam Zeda, juz wyzej napisali plusy i minusy, oraz LeBlanc:

+burst,

+baardzo mobilna,

+waveclear,

+cc,

-zalezna od blue,

-papierowata.

Opublikowano

Jeśli kontrujesz kogoś to polecam przy dobrym rozdaniu Xin zhao. Na 2lvl'u można zabić każdego midera.

 

Zyra to bardzo bezpieczny pick. W zależności od tego kogo masz na linii to możesz grać agresywnie albo defensywnie.

+Nasionka jako ward.

+Potężny ult do inicjacji. Bardzo dobrze sprawdza sie z Amumu w jungle.

-Manożerna.

+/- Według mnie nie kontruje nikogo inikt jej nie kontruje.

Opublikowano

 

 

Jakim cudem nie ma "stuna"? A "E" ? Widzę, że plastik V się kłania.

 

Ja osobiście polecam, o ile lubisz się pobawić Tristana AP. Maksujesz "E" potem "W", "Q" w ogóle nie bierzesz dopóki nie będziesz zmuszony.

Przy full bulidzie AP myślę, że z ulta wykręcisz ok 2k hp. Na 6 lvl masz 100% killa. Graj z Fleshem i Ignitem. Dobry system escape. Gdy jestes wkurwoiny (przepraszam za słownictwo jeśli kogos uraża) uzywasz "W" (muszisz być za enemy) szybko "E" i ult pod turret, ewentualnie używasz ignite :D.

 

Ale to jest postać (wg mnie) dla profesjonalistów. Chodzi oczywiście o AP.

 

welcome plastik V  <_<

                                                                                                      89353087769044834742.jpg

Opublikowano

Heimerdinger.

 

+ Wieżyczki max trzy ewentualnie cztery ale tylko jak R użyjesz.

+ Rakiety spore obrażenia zwłaszcza jak R użyjesz.

+ Granat zapewniający stun jak trafisz albo slow jak przeciwnik / minion obok wybuchu będzie.

+ Ulta sytuacyjna.

+ Mobilny.

+ Pasywka zwiększająca regen. (Podobno nerf miał być?)

 

- Papierowaty.

- Łatwo go skontrować.

- Bez dobrego junglera, mięso armatnie.

- Manożerny.

 

Katarina.

 

+ Manaless.

+ Doskok / Escape E.

+ Kombinacja Q + W dobra do harasu.

+ R = PENTAKILL! Po prostu miazga.

+ Mobilna.

 

- Papierowata.

- Wskoczysz w TF, użyjesz R, stun na ciebie. End of story.

- Najczęściej wybierana jako troll pick.

 

LeBlanc.

 

+ Mobilna.

+ Iluzja z pasywki jak przekroczysz 30% HP. Krótkie CD.

+ R zapewniające ponowne użycie innej umiejętności.

+ W dobre do gonitwy i ucieczki.

+ Q mocne, ale nie tak jak kiedyś.

+ E pozwala na chwile zatrzymać przeciwnika jeśli nie ucieknie od liny. Coś podobnego do R Morgany ale słabsze.

 

- Manożerna.

- Papierowata.

 

Akali.

 

+ Manaless.

+ Łatwa farma.

+ Po użyciu Q i ataku przeciwnika, dodatkowe obrażenia.

+ E dobra symetria z Q.

+ W pozwalające uciec lub dopaść przeciwnika niespodziewanie.

+ R miazga w 1v1.

+ Mobilna.

 

- Papierowata ale daje radę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...